Telefon: 53..........pokaż
Lokalizacja

Lokalizacja

Białystok, podlaskie
Autor
Gość

Grafik komputerowy Grafika Logo Banery Strony WWW

Wykonam

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 313
Wyświetlony: 111
Dodane 2020-01-01 20:03:24
Wygasa: 2021-03-31 20:03:00

Opis

https://ekdesign.pl/
Facebook - Ekdesign Ewa Karpiuk
Instagram - ekdesign.pl

IDENTYFIKACJA WIZUALNA - zadbaj o profesjonalny wizerunek swojej marki

LOGO
Najważniejszym elementem brandu jest logo. Stanowi wyznacznik wyglądu i całościowej koncepcji projektowania identyfikacji wizualnej. Cechy, które posiada wykonany przez nas znak firmowy: brak utraty jakości przy skalowaniu, możliwość zastosowania w różnych mediach, zgodność z obowiązującymi trendami, indywidualna stylistyka.

PRINT DESIGN
Kompleksowo przygotujemy grafiki reklamowe i zajmiemy się drukiem. Gotowe materiały dostarczy kurier pod wskazany adres. Wykonamy: druki firmowe (wizytówki, teczki, katalogi, okładki, koperty itp.), materiały promocyjne (ulotki, plakaty, roll-upy, szyldy, billboardy, nadruki na szyby, samochody) itp.

WEB DESIGN
Promocja online ma zastosowanie w wymianie informacji oraz umożliwia zdobycie szerokiego grona usługobiorców. Znamy wiele sposobów na to, by reklamy stały się chwytliwe i powodowały zainteresowanie internautów. Projektujemy wszelkiego rodzaju grafiki na portale społecznościowe, banery reklamowe i wiele innych.

STRONY WWW
Strony internetowe stały się ważnym sposobem komunikacji z klientami. Opracowywane przez nas layouty są sposobem na stworzenie profesjonalnej i rozpoznawalnej marki. Projektujemy strony wizerunkowe, informacyjne, blogi, landingi, sklepy internetowe, aplikacje. Dbamy o spójność brandu i nieszablonowe rozwiązania graficzne.

Podobne ogłoszenia w okolicy