Cena: zapraszamy do kontaktu PLN
Telefon: 61..........pokaż
Lokalizacja

Lokalizacja

Poznań, wielkopolskie
Autor
Gość

Usługi księgowe, biuro rachunkowe

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 343
Wyświetlony: 529
Dodane 2020-10-01 21:47:58
Wygasa: 2023-10-08 21:47:00

Opis

By przedsiębiorstwo funkcjonowało w sposób płynny i skuteczny, niezbędne jest zatroszczenie się o jego stabilność finansową. Kancelaria finansowa WysoccyZaborowscy to profesjonalne biuro księgowe oferujące między innymi usługi rachunkowe, obejmujące zarówno podstawowe procedury (prowadzenie ksiąg rachunkowych, kalkulacje podatków PIT, CIT, VAT, sporządzanie i wysyłka deklaracji w imieniu Klienta roczne deklaracje podatkowe i sprawozdania finansowe), jak i świadczące profesjonalne usługi doradztwa i consultingu w zakresie finansów, podatków oraz kadr i płac.

Oprócz standardowych usług księgowych, oferujemy też usługi online, jak choćby archiwum i obieg dokumentów on-line, obsługa płatności bankowych czy platforma do zarządzania czasem pracy, urlopami i delegacjami. Stale poszerzamy i rozwijamy ofertę naszych usług on-line, zwiększając efektywność i sprawność naszej współpracy z Klientami.

Rzetelna księgowość ze strony firmy zewnętrznej jest kluczem do tego, by nie musieć martwić się ewentualnymi przeoczeniami oraz niedopatrzeniami i móc skoncentrować się wyłącznie na samej działalności, dążąc do ciągłego zwiększania zysków. Dla przejrzystości nawigacji oferowane przez nasze biuro: usługi księgowe i rachunkowe, kadrowo-płacowe oraz usługi doradztwa, podzieliliśmy na standardowe i zaawansowane, co pozwoli Państwu na ich pełną personalizację pod kątem stawianych wymagań i potrzeb. Zarówno w obszarze księgowości jak i kadr i płac, współpracują Państwo z indywidualnym opiekunem, zaś w obszarze usług doradczych i consultingowych do Państwa dyspozycji jest zespół naszych menadżerów z wieloletnim doświadczeniem i praktyką. Nasze biuro rachunkowe ma swoje oddziały w Warszawie i Poznaniu – możecie Państwo skontaktować się z nami zarówno telefonicznie, mailowo jak i osobiście.

Podobne ogłoszenia w okolicy